Etykiety

wtorek, 26 listopada 2013

CARETERO fotelik SPORT Classic

Witam,
Mieliśmy ogromną przyjemnośc zostać zaproszeni do testów fotelika samochodowego Careteo SPORT Classic.

Jest to dość popularny na polskim rynku fotelik, głównie ze względu na niską cenę. Fotelik przeznaczony jest do wożenia dzieci w przedziale od 9 do 25kg, a więc  starczy na długo J
Wymiary:
-szerokość: 50cm
-długość: 45cm
- wysokość: 74cm
- waga: 7,8kg

Jagódka pierwsze testy rozpoczęła w domu przed TV :)
Pierwszym od razu zauważalnym atutem jest zdejmowana tapicerka. Gdy dziecko nam coś wyleje lub pobrudzi jedzonkiem, z łatwością możemy ją ściągnąć i uprać. Sam materiał z jakiego jest wykonana jest solidny i dobrej jakości.
 Kolejna zaletą, którą łatwo zauważyć jest obszerność–w porównaniu z innym modelem jest on naprawdę szeroki.  Nie utrudnia malcowi ruchów i można się w nim czuć nieskrępowanie. Samo siedzisko jest miękkie i wygodne. Idealnie zintegrowany zagłówek świetnie sprawdza się podczas dłuższych wycieczek. 
Fotelik jest dostępny w różnych kolorach, więc każdy ma możliwość dobrać coś dla siebie.  Dostępne kolory to: czerwony, różowy, zielony, beżowy, niebieski, czarny, szary i fioletowy.
Jeśli chodzi o sam montaż to jest dość prosty  i każdy z łatwością powinien dać sobie radę z jego zamontowaniem.
Najważniejsze jeśli chodzi o bezpieczeństwo to oczywiście pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz możliwość ich regulowania.Bardzo fajnym rozwiązaniem są nakładki na pasy, dzięki którym dziecko uniknie otarć czy podrażnień na skórze. Pozycja siedziska również jest regulowana, więc gdy maluch zaśnie z łatwością możemy wychylić fotelik do lekko leżącej pozycji.

Fotelik w skali od 1-5 oceniam na 5 za jego: funkcjonalność, wygląd,wygodę podczas jazdy, ale głównie 5 wystawiam za bezpieczeństwo, bo właśnie do tego ma służyć fotelik samochodowy. 

Cóż więcej mogę powiedzieć…jetem na tak.

Za taką cenę, mamy naprawdę porządny fotelik samochodowy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz